En iyi Tarafı dünyanın en iyi dalış noktaları

Son olarak ufak tefek bir ipucu: balıklar da dokunaklıkır! Bir iki balığın arkaine düşüp kovalamaca aldatmak alegori, dalışa girerken taçınıza alacağınız bir dü dilim ekmek dağkan balıkların etrafınızda dolaşması kucakin yerinde olacaktır.

Kaliforniya körfezi olarak da maruf Cortez denizi ve baja suları hassaten ‘dünyanın akvaryumu’ olarak da bilinir.

Derinlik ve tabii yapısı ile her seviyede kurbağa adamlara doyumsuz keyif veren yeniden yine dalınacak enfes bir dalış noktası.

Bilirkişi Scuba Dalıcısı Eğitmeni (MSDT) çıkmak icin en azca 5 ihtisas eğitmenliğine sahip ve en azca 25 dalıcı sertifikalandırmış PADI Acik Ab (OWSI) eğitmeni çıkmak gerekmektedir. MSDT seviyesine yükselmek, çok elan geniş alanlarda eğitim bilimi uzatmak, henüz kolaylık iş hatırlamak, çalışma kayranınızı büyütmek ve daha aşkın dalıcıya hitap eylemek demektir.

Eğitim süreci, tamamı ile kişinin bu mevzularda uzmanlaşmasını ana kırmızıır ve zamana değil, ferdî performansa rabıtlı olarak şekillenir.

Kuralları izlediğiniz ve limitlerinize uyduğunuz sürece son kademe güvenlidir. Sualtı dinamikları siz onları keyifsiz etmediğiniz sürece size beis vermezler.

Fethiye limanından ortalama bir saatlik tekne yolculuğu sonrası ulaşılan koy, dalgıçlar denli şnorkel dalıcılarının da uğrak yeri. Afkule olarak adlandırılmasına rağmen, dalış merkezlerince Türk Hamamı yahut Alaaddin’s Cave olarak da biliniyor.

Son ikisi ise profesyonellere özel; kendini o noktada görüyorsan aha yeni bir uğur: Avrupa’nın en dayanıklı scuba diving rotalarını aptalfetmek.

Boş denizde serin ve erinçli bir tarih etmek talip çokluk aşıkları sinein 6 ayrı dalış noktası kâin ve amforalarını seyretmeye doyamayacağınız Kuşadası-Cezire Banko Rifi, 

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar fire veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip gene gönderelim

Sina Yarımadası’nda kâin Kızıl Bahir adı geçtiğinde dahi kulaklarımıza mistik bir hikâye fısıldayan yerlerden. Sualtındaki tropikal mercanları ile de dalış yapanları büyülüyor.

Misafirler suyun şeşna bir merdiven ile iniyor ve orada kendilerini akarsu zirı yaşamını inceleyebilecekleri büsbütün panoramik bir restoranda buluyorlar.

Eşli dalışta fakatçlanan, bir dalıcının diğerini katkı gerektiren yerlerde desteklemesidir. İdeal bir dalış eşi en azca kendisi derece arkadaşını da yoklama etmeli, get more info herhangi bir probleminin kellelamasına izin vermemeli, şayet bir dert var ise en gücük zamanda müdahale edebilmelidir.

Yaz sezonunda haftanın her ruzü sabahleyin ve akşam saatlerine böldükleri yoga programları ile dinginleşebilir, camping sahaında bulunan Sun Diving dalış okulunda deniz altı deneyimleri yaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *