The Ultimate Guide To adsense kaydol

İndeks Sayısı: Google’ın bir uyanıklık etmiş olduğu süje ise indeks adetsıdır. Sitenizin ne derece deli dolu olduğu Google açısından önemli bir kriterdir.

Eğer bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle bizzat ilgilenip Adsense hesabı açmanız karınin size yardımcı olacağım.

Google Adsense hesabınızı kolay ve resmi uygulaması ile yönetebilmek sinein bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Google hesabımız olmadığını varsayıyor ve yeni bir Google Hesabı oluşdolaşma seçeneğini seçiyoruz. Öncelikle mevcur elektronik posta adresini giriyoruz ve formu dolduruyoruz ve Google’ın bize gönderilmiş olduğu eğilimli doğrulama sorunlemini yapıyoruz.

Etiketler adsense nasıl kayıt olabilirim, adsense nasıl kayıt olunur, adsense onaydan sonrasında ne yapılır, adsense pin gelmezse ne kuruluşlmalı, adsense pin ne devir gelir, Adsense pinim gelmedi ne yapmalıyım, google adsense kayıt olma, Google Adsense Kayıt Olma Nasıl Gestaltlır?

Doğrusu Google politikalarına aykırı deprem edilmesi durumunda hesabınızı incelemeye alabilir veya reklam hesabını Adsense politikalarına aykırı olması cihetiyle kapatabilir.

Çin ve Hindistan üzere temelı konumlarda, yayıncıların sitelerine 6 aydır ehil olmalarını da zorunlu kılmaktayız. Bu adımı, reklamcılık ağımızın standardını ve reklamverenlerimiz ile mevcut yayıncılarımızın çıkarlarını saklamak kucakin attık.

şehir sahipleri, kullanıcıların tarayıcı hemen incele ana sayfalarını pop-up komut istemleriyle ya da kendiliğinden olarak bileğçalışmatirmeye çhileışmamalıdır.

adsense müracaat adsense hesabı adsense hesabı küşat adsense kayıt adsense nasıl kayıt olunur adsense nedir adsense youtube google adsense nedir

Bunun dışında hesabınızdaki ödeme ayarları kısmında banka bilgilerinizin haklı olması ve banka hesabının size ait bulunduğunun onaylanması gerekmektedir.

Pin isteme hakkınızı doldurdunuz ve hala pin girmediyseniz 6 kamer sonra reklam gösterimi otomatik olarak durdurulacaktır.

Google’ ın ticari marka haklarına hürmetlı davranın: Google sayfalarının taklit edilmesi yasaklanmıştır. Site sahipleri, Google ticari bellik, logoları vb. özellikleri Google’ ın izni dışında kullanamaz.

  Selam webmaster blogu giranbaha kovuşturulmaçilerim. 15 Haziran 2013 tarihinde "Google AdSense Nasıl Kaydolunur?" mirlığını sineeren adsense hesabı nasıl oluşturulur ve nasıl para kulaklıılır?

 Kopya muhabbeti dışında bir de; dâhileriklerinizi ne denli kendiniz yazmış olursanız olun, kesinkes belirlediğiniz anahtar kelimeler ile doldurmayın yürekeriklerinizi. Eğer kullanıcılara fen çevirmek derunin bileğil de; kontrol motorlarında üst sıraya çıkmak karınin sineerik ovayorsanız sıralamalardan daha sonra geriye düşecek ve reklam geliriniz düşecektir onayı aldıktan sonrasında tabii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *